You are currently viewing Szafa wnękowa do nowoczesnego wnętrza

Szafa wnękowa do nowoczesnego wnętrza

Przeprowadzka do własnego mieszkania od dawna była naszym marzeniem. W końcu zdecydowaliśmy się to pragnienie spełnić. Dosyć szybko znaleźliśmy lokum w dzielnicy, z której oboje mamy bardzo dobry dojazd do miejsc pracy. Mieszkanie wymagało jednak małego remontu. Wcale nam to nie przeszkadzało, ponieważ dało nam możliwość urządzenia wszystkich pomieszczeń tak, jak nam się podoba. Chcieliśmy, aby wnętrza wyglądały nowocześnie, a przy tym były praktyczne.

Szafa wnękowa w nowoczesnym stylu

nowoczesne szafy wnękowe na zamówienie poznańNa samym początku musieliśmy wybrać pokrycie podłóg i ścian – postawiliśmy na dosyć stonowane kolory. Chcieliśmy je przełamać meblami o ciekawej estetyce, które dopełniłyby wszystkie aranżacje. Zdajemy sobie sprawę, że meble wpływają nie tylko na funkcjonalność pomieszczeń, ale również ich wygląd. Staraliśmy się więc dobrze dobierać wszystkie elementy, by tworzyły piękną całość. W pewnym momencie uznaliśmy, że potrzebujemy sporej szafy, jednak nie do końca wiedzieliśmy, gdzie najlepiej będzie ją umiejscowić. Nagle nas olśniło – przecież w sypialni znajduje się wnęka. Uznaliśmy, że ustawienie w niej dopasowanej szafy będzie doskonałym rozwiązaniem, ponieważ nie mieliśmy innego pomysłu na zagospodarowanie tego miejsca. Jeżeli chodzi o nowoczesne szafy wnękowe na zamówienie poznań okazał się miastem, w którym można szybko znaleźć firmę zajmującą się wykonywaniem takich mebli. Dokładnie zmierzyliśmy więc wnękę, aby mieć pewność, że mebel będzie do niej idealnie pasował. Następnie nadszedł czas na tworzenie projektu. Bardzo podobało się nam to, że mogliśmy powiedzieć dokładnie, jak sobie wyobrażamy taki mebel. Chcieliśmy, aby znajdowało się w nim sporo dodatkowych półek, aby móc tam układać poskładane ubrania, a nie tylko te na wieszakach. Do tego kilka szuflad, które świetnie sprawdzają się do przechowywania bielizny. Na sam koniec wybraliśmy materiały, z których szafa ma być wykonana oraz ich kolorystykę. Mogliśmy więc całkowicie spersonalizować ten mebel, aby pasował do naszych potrzeb oraz upodobań estetycznych.

Szafa wnękowa w naszej sypialni prezentuje się naprawdę rewelacyjnie. Wybraliśmy kontrastowe kolory, które dodają jej nowoczesnego charakteru. Najważniejsze jest jednak dla nas to, że daje nam ona bardzo dużo miejsca do przechowywania ubrań i innych rzeczy. Wnęka w naszej sypialni była dość spora, a ustawienie w niej szafy wykonanej na wymiar było świetnym pomysłem na zagospodarowanie tego miejsca w sposób praktyczny. Dzięki takiej nowoczesnej szafie nasza sypialnia bardzo ładnie wygląda, a przy tym jest funkcjonalna.