You are currently viewing Szybka metoda przedłużania włosów

Szybka metoda przedłużania włosów

Przedłużanie włosów może się wielu kobietom kojarzyć z bardzo drogim zabiegiem, który w dodatku trzeba powtarzać co jakiś czas. Rzeczywiście większość metod przedłużania wymaga od nas wizyt w salonie fryzjerskim, jeśli zależy nam na tym, abyśmy miały nasze włosy przedłużone w profesjonalny sposób. Jednakże istnieją metody dzięki którym możemy samodzielnie przedłużyć włosy i też zdjąć je w każdej chwili.

Doczepianie włosów metodą clip in

włosy doczepiane clip inOd kilku lat długie włosy są bardzo modne. Nic więc dziwnego, że powstają co rusz nowe sposoby ich przedłużania, które mają zapewnić jak najbardziej naturalne efekty. Te nowoczesne sposoby wymagają od nas wizyt w salonach fryzjerskich i niestety bywają kosztowne, jednak trzeba mieć na uwadze, że wraz z wysoką ceną idzie także najwyższa jakość. Na szczęście włosy przedłużyć możemy także w zaciszu domowym i to w dosłownie parę minut. Włosy doczepiane clip in są rewelacyjną metodą, która pozwala na szybkie przedłużenie naszych włosów i tak samo szybkie ich ściągnięcie. Włosy tego typu występują najczęściej w zestawach w których mamy do czynienia z różną szerokością pasm. Do każdego z nich doczepione są specjalne spineczki przypominające treski za pomocą których wpinamy włosy między swoje naturalne. Jest to banalna metoda i w dodatku rewelacyjna dla osób, które nie są przyzwyczajone do noszenia długich włosów na co dzień. Jak wiadomo długie włosy wymagają wielu wyrzeczeń i nie zawsze są wygodne zwłaszcza w przypadku wykonywania codziennych obowiązków. Dlatego takie włosy mogą być świetnym wyborem na początek ponieważ możemy je zakładać tylko na wyjścia z domu, a że czas ich aplikacji jest bardzo szybki zakładanie takich włosów nie będzie stanowiło dla nas żadnego dodatkowego problemu. Włosy clip in często też dłużej utrzymują się w świetnej formie właśnie dzięki temu, że nie nosimy ich cały czas. Oczywiście należy pamiętać o ich pielęgnacji. Włosy doczepiane należy myć szamponami nawilżającymi oraz zabezpieczać końce odżywką, także nawilżającą.

Takie włosy możemy zakupić w wersji włosów syntetycznych, jak i naturalnych. Te pierwsze wbrew pozorom mają wiele zalet, ponieważ w razie zmechacenia możemy je łatwo naprawić chociażby przy pomocy żelazka bądź prostownicy. Poza tym dobrej jakości włosy syntetyczne do złudzenia przypominają naturalne i są pozbawione nieestetycznego błysku. Są także znacznie tańsze od włosów naturalnych, jednak cena naturalnych włosów clip in wciąż jest o wiele niższa niż w przypadku takich włosów wymagających wizyty u fryzjera.