You are currently viewing Tablice do przypinania

Tablice do przypinania

Jesteśmy właśnie na etapie urządzania pokoju mojej córki w bardziej dorosły sposób. W końcu idzie już do pierwszej klasy i będzie potrzebować przestrzeni do nauki i odrabiania prac domowych. Ponieważ jej pokój jest malutki, będziemy musieli kupić jej nowe łóżko piętrowe, aby móc zmieścić także biurko. Moja córeczka jest zachwycona – to jest chyba marzenie wszystkich dzieci, aby mieć łóżko piętrowe. Bedzie w pokoju więcej miejsca i być może nieco większy porządek, bo póki co jest z tym ciężko. Przy okazji przeglądamy rzeczy, być może uda się czegoś pozbyć.

Różne rodzaje tablic korkowych

tablice korkowe koloroweNad biurkiem planujemy zawiesić półeczki na różne drobiazgi, być może na jakieś podręczne książki czy kolorowanki. Na biurku umieścimy kilka przyborników do pisania, kupiłam także już bardzo ładną lampkę biurkową, która również obowiązkowo znajdzie tam miejsce. Nie zapomniałam także o specjalnym krzesłu go biurka. Ma regulowaną wysokość, wyprofilowane oparcie praz podłokietniki – mam nadzieję, że pomoże mi zadbać o kręgosłup mojego dziecka. Nad biurkiem planujemy zawiesić także tablicę korkową. pamiętam, że sama miałam taką w pokoju i bardzo ją lubiłam. Myślę, że mojej córeczce również się przyda, będzie mogła przypinać tam różne ważne informacje, zdjęcia i inne rzeczy, które tyko przyjdą jej do głowy. Jak to w dziewczyńskim pokoju. Zaczęłam już poszukiwania odpowiedniej tablicy korkowej i ku memu zdziwieniu okazało się, że obecnie wybór tablic korkowych jest o wiele większy niż za czasów, kiedy byłam dzieckiem. Pomijam już fakt, że dostępne są tablice w różnych rozmiarach i kształtach, bo to akurat dla mnie nic dziwnego, jednak szczególnie zaskoczyły mnie tablice korkowe kolorowe. Myślę, że właśnie na taką tablicę się zdecydujemy. Moja córeczka bardzo lubi kolor niebieski, kupimy więc chyba tablicę w kolorze niebieskim. Do tego zakupimy komplet ładnych, kolorowych pinesek i moja córeczka będzie mogła sobie swoją tablicą zarządzać. Bedzie to na pewno dla niej wielka przyjemność, podobnie, jak dla mnie, kiedy byłam dzieckiem.

Obecnie dostępne są bardzo różne rodzaje tablic, zarówno magnetycznych, jak i korkowych, które mogą w domu lub w biurze służyć przeróżnym celom. Można kupić taką tablice do kuchni, będzie ona służyć do ozdoby lub do przekazywania różnych informacji między członkami rodziny. Można kupić tez taką tablicę do gabinetu, aby przypominała nam o różnych ważnych sprawach. Można także kupić ją do pokoju dziecięcego, gdzie dziecko samo znajdzie dla niej odpowiednie zastosowanie.