You are currently viewing Tania porcelana do gastronomii

Tania porcelana do gastronomii

Już za miesiąc otwieram swoją restaurację w Toruniu. Będzie tam serwowana tradycyjna kuchnia polska. Praktycznie wszystko jest już zapięte na ostatni guzik, brakuje mi tylko zastawy porcelanowej. Zdecydowałam, że dania będą serwowane na pięknej, białej porcelanie, bo to podniesie prestiż mojej restauracji. Porcelana jest produktem luksusowym, kunsztownym i wytwornym. Nie w każdej restauracji można zjeść danie podane na porcelanowym talerzu. Tylko te najbardziej ekskluzywne restauracje mogą sobie pozwolić na taką zastawę.

Popularność porcelany gastronomicznej w sklepie online

niebanalna porcelana do gastronomiiNa pewno muszę zwrócić uwagę na to, aby porcelana była wytrzymała i stylowa. Będę starała się znaleźć kilka serwisów białej porcelany z delikatnym motywem kwiatowym i lekkim zdobieniem. Talerze mogą mieć złote wykończenia, bo to dodaje uroku. Zwrócę też uwagę na jakość porcelany i cenę, ponieważ mam ograniczony budżet. Jest taki sklep internetowy, w którym można kupić elegancką porcelanę do gastronomii w promocyjnej cenie. W tym sklepie można znaleźć najbardziej rekomendowane marki polskiej porcelany, która jest przeznaczona specjalnie do lokali, barów, pubów, pizzerii czy bankietów. Taka niebanalna porcelana do gastronomii ma tez gwarancję na obtłuczenia. Ja potrzebuję do restauracji trzy serwisy obiadowe i dwadzieścia filiżanek z podstawkami. Zadzwoniłam do właściciela sklepu, aby dowiedzieć się, czy otrzymam jakiś rabat. Powiedział, że za całość musiałabym zapłacić około trzech tysięcy złotych, ale jest w stanie udzielić mi zniżki w wysokości czterystu złotych. Jestem zadowolona z tej propozycji, dlatego złożyłam zamówienie w tym sklepie. Przesyłka jest darmowa, co mnie bardzo cieszy. Porcelanowy serwis jest piękny, ma drobne różyczki i złote wykończenia. Filiżanki są wytworniejsze, bo zawierają bogatą ornamentykę, soczyste kolory i niebanalny kształt. Nigdy nie widziałam piękniejszych filiżanek, jestem po prostu nimi zachwycona. 

Przesyłka z porcelaną gastronomiczną ma przyjść w ciągu pięciu dni roboczych. Nie mogę już się doczekać, kiedy rozpakuję przesyłkę. Uwielbiam porcelanę pod każą postacią, sama nie zjadłabym żadnej potrawy, która serwowana jest w inny sposób. Planuję zakupić sobie też nowy serwis obiadowy do domu, ale muszę poczekać kilka miesięcy z tym wydatkiem. Urządzenie restauracji kosztowało mnie trzysta tysięcy złotych, a więc wydałam wszystkie moje oszczędności, które zgromadziłam przez lata. Teraz jestem już spokojna, bo jestem w pełni gotowa na otwarcie restauracji.