You are currently viewing Umowa z firmą przeprowadzkową

Umowa z firmą przeprowadzkową

Bardzo ważnym dokumentem, który musimy podpisać z firmą oferującą przeprowadzki jest oczywiście umowa. Powinni tam dostać zawarte wszystkie niezbędne informacje dotyczące wykonywanej usługi, a także zakres prac, które mają być przeprowadzone. Powinny tam również być zawarte informacje dotyczące tego, co się stanie w przypadku gdy dojdzie do uszkodzenia mienia lub niewykonania usługi. Warto również zwrócić uwagę czy firma przeprowadzkowa posiada odpowiednie ubezpieczenie.

Ekipa przeprowadzkowa na terenie Gdańska

przeprowadzki firm w GdańskuWiele osób podczas wyboru odpowiedniej ekipy przeprowadzkowej decyduję się na to, aby skorzystać z usług, które są najtańsze. Nie jest to jednak dobre rozwiązanie, ponieważ możemy wtedy mieć zaoferowany znacznie mniejszy zakres usług niż potrzebujemy. Bardzo często również niska cena może być wyznacznikiem tego, że pracownicy nie oferują na dodatkowych usług takich jak pakowanie czy montaż, a także utylizacja starych rzeczy. Będziemy wtedy mogli skorzystać jedynie z samochodu do transportu, aby przewieźć wszystkie rzeczy. Z dobrą firmą oferującą przeprowadzkę powinniśmy skontaktować się z dużym wyprzedzeniem, ponieważ bardzo często takie firmy rezerwowane są do przodu na kilka miesięcy. Przeprowadzki najczęściej realizujemy w weekendy, ponieważ wtedy wszyscy mają wolne i nie trzeba brać urlopu w pracy. Popularne w ostatnim czasie stały się również przeprowadzki firm w Gdańsku. Wielu przedsiębiorców decyduję się na to, aby zamienić swoje małe biuro na większe, ponieważ chcą się rozwijać i zatrudnić kolejnych pracowników. Dobra ekipa przeprowadzkowa będzie w stanie udostępnić nam wszystkie materiały zabezpieczające, dzięki czemu będziemy mogli wszystkie urządzenia oraz maszyny, a także sprzęt komputerowy odpowiednio zabezpieczyć na czas transportu. Wybierając odpowiednią ekipę do przeprowadzki, powinniśmy zwrócić uwagę na doświadczenie oraz certyfikaty, które uzyskała firma przeprowadzkowa. Oczywiście bardzo ważnym czynnikiem przy wyborze firmy oferującej przeprowadzki jest ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, a także jak polisa która chroni wszystkie przewożone nasze rzeczy.

Dobra firma przeprowadzkowa zaoferuje nam również sama komplet niezbędnych materiałów zabezpieczających i jeżeli takich nie posiadamy, to powinniśmy już podczas rozmowy telefonicznej powiadomić że będziemy takich rzeczy potrzebować. Warto również sprawdzić, czy firma przeprowadzkowa dysponuje konkretnym samochodem o odpowiedni ładowności i pojemności, aby zabrać wszystkie nasze biurowe sprzęty. Doświadczona ekipa przeprowadzkowa pomoże nam również w doradztwie, aby zaplanować odpowiednio przeprowadzkę.