You are currently viewing Wideofilmowanie mojej osiemnastki

Wideofilmowanie mojej osiemnastki

Najważniejsza okazja do imprez to okazja ukończenia pełnoletności. Chodziłam do ostatniej klasy liceum i większość moich kolegów i koleżanek miała już osiemnastki. Nie mogłam się doczekać swojej, która była chyba jako jedna z ostatnich. Jednak zaplanowałam sobie, że będzie największą imprezą i najfajniejszą ze wszystkich. To było moje marzenie, ponieważ uwielbiałam się bawić i zazdrościłam nastolatkom z Ameryki tak hucznych zabaw.

Film z moich osiemnastych urodzin

wideofilmowanie w ToruniuMoja mama obiecała, że z okazji dobrych ocen, będę mogła sobie zaplanować takie urodziny jakie będę chciała. Obiecała mi nawet wideofilmowanie w Toruniu co było moim marzeniem. Nagrywałam filmy i umieszczałam je w internecie. Dlatego pomyślałam, że będzie to świetna okazja, aby podzielić się tymi najważniejszymi chwilami z moimi widzami. Poza tym, moja ciocia która mieszkała za granicą, nie mogła być na tej uroczystości, bardzo chciała dostać nagranie na płycie. Tak więc film z osiemnastki było to jedyne wyjście. Bardzo chciałam też później za parę lat obejrzeć sobie nagranie i zobaczyć moich znajomych ze szkoły, którzy również byli zaproszeni. Moja impreza była połączona- rodzina z moimi przyjaciółmi. Nie chciałam robić dwóch osobnych imprez, nie widziałam w tym sensu. Kamerzysta więc miał aż dwie sale do kamerowania, ponieważ rodzina z przyjaciółmi była podzielona. Ja biegałam od sali do sali, żeby z każdym móc spędzić jak najwięcej czasu. Widziałam, że kamerzysta ma sprzęt najlepszej jakości, taki, o jakim zawsze marzyłam kręcąc swoje filmy. Lepszego obecnie nie można było dostać, nagrywał filmy w najwyższej rozdzielczości, z zachowaniem najdrobniejszych detali. Może to nie tak dobrze, bo mama się śmieje, że będzie widać jej wszystkie zmarszczki, ale pocieszałam ją, że nie ma ich wcale aż tak dużo. Byłam ciekawa, czy cioci której nie było na zabawie nagranie się spodoba i żałowałam, że nie może jej być z nami. Jestem bardzo rodzinną osobą i najchętniej chciałabym mieć całą moją rodzinę przy sobie. Jednak niestety nie zawsze jest to możliwe.

Mój film z osiemnastki okazał się hitem. Moi widzowie byli zachwyceni nagraniem i powiedzieli, że wszystko przebiegło super. Począwszy od ustawienia stołów, wyboru odpowiedniego lokalu i miłej zabawy. Goście tańczyli, śmiali się i wszystko to oczywiście w bardzo kulturalnej atmosferze, bez żadnych afer. Właśnie tak wyobrażałam sobie moją zabawę z okazji osiągnięcia pełnoletności. Nagranie było pięknie wykonane, z podziękowaniem na końcu dla wszystkich przybyłych gości.