Worx – nowoczesny sposób na pielęgnację trawnika

Worx – nowoczesny sposób na pielęgnację trawnika

Roboty samokoszące, to obok samodzielnych odkurzaczy, kolejne, zaawansowane technologiczne, łatwe w obsłudze, a przede wszystkim bardzo skuteczne urządzenie, które podnosi komfort życia oraz pozwala zaoszczędzić czas potrzebny do wykonania poszczególnych czynności. W tym przypadku robot zajmuje się odpowiednią pielęgnacją trawnika. Kosiarka samojezdna to duże ułatwienie dla osób, które posiadają spory ogródek, ponieważ urządzenia firmy Worx są w stanie skosić trawę na obszarze 500 m2.

Gdzie kupić tanią kosiarkę Worx?

tani worx landroidCiągły rozwój technologii, w tym różnego rodzaju aplikacji dostępnych na smartfon oraz urządzeń kompatybilnych z oprogramowaniem telefonów, przekłada się na możliwość zautomatyzowania coraz większej ilości urządzeń codziennego użytku. Do rzeczy sterowanych przy użyciu odpowiedniej instalacji oraz telefonu można dopisać nowoczesną kosiarkę samojezdną firmy Worx. Tani Worx landroid to chwytliwe hasło, zwłaszcza dla osób, które interesują się tego rodzaju urządzeniami. Firma Worx to jeden z profesjonalnych producentów tego typu urządzeń, który pracuje w oparciu o najnowsze technologie, w tym aplikacje tworzone na smartfon. Obok rozwiązań informatycznych, zastosowanych w kosiarce, wykorzystane zostały materiały zapewniające urządzeniom wytrzymałość oraz skuteczność. Dla osób, które dotychczas nie spotkały się z tego rodzaju urządzeniami, ich funkcję mogą zaskakiwać. Przede wszystkim kosiarka samodzielnie dojeżdża do bazy, aby doładować akumulator. Dodatkowo z powodzeniem może pracować w terenie z kątem nachylenia do 34%, a sama tarcza została wyposażona w trzy ostrza. W cenie kosiarki wliczona jest aplikacja umożliwiająca jej programowanie. Sam układ tnący obraza się w obie strony, co znacząco wydłuża okres eksploatacji ostrzy oraz pozwala na precyzyjne koszenie trawnika. Kosiarki dodatkowo wyposażone zostały w czujniki, dzięki czemu zatrzymuje się przed obiektami oraz jest bezpieczna dla dzieci oraz zwierząt. Dodatkowo istnieje możliwość zablokowania kosiarki za pomocą kodu PIN.

Kosiarki samojezdne to jedno z nowocześniejszych rozwiązań, oferowane przez rynek. Firma Worx zajmuje się produkcją najwyższej jakości urządzeń samokoszących. Samo sterowanie kosiarką odbywa się za pomocą aplikacji na smartfon, co jest bardzo wygodne oraz praktyczne. W parze z zastosowaniem osiągnięć technologii idą także materiały zastosowane podczas produkcji kosiarek. Wyposażone w trzy ostrza wykonane z wytrzymałego materiału, jednorazowo są w stanie wykosić teren o powierzchni 500 metrów2.

Close Menu