You are currently viewing Wprowadziłam nowe możliwości dla klientów

Wprowadziłam nowe możliwości dla klientów

Moja firma jest dostępną na rynku krajowym od wielu lat. Mamy sporo zamówień. Siedziba główna znajduje się w w Warszawie ale nasze sklepy są tez w innych miejscowościach. Kiedy zaczynałam prowadzić biznes nie sądziłam, że moje materace będą się cieszyć takim sporym zainteresowaniem. Ostatnio zamówień jest coraz więcej. Musiałam zatrudnić dodatkową ekipę do pracy, żeby się wyrobić ze zleceniami.

Sprzedaje materace na zamówienie i nie tylko

materace na zamówienieNasza firma produkuje i sprzedaje najlepsze materace. Materace, które produkujemy są bardzo dobrej jakości. Na terenie kraju mamy sporo sklepów. Można w nich zobaczyć, dotknąć a także położyć się na naszych materacach. Wybór materaca jest bardzo ważny. Materace sporo kosztują i żeby się wysypiać muszą być dla naszego ciała wygodne. Sprzedajemy materace różnej grubości, w różnych cenach i wymiarach. Do tej pory sprzedawaliśmy materace w standardowych długościach i szerokościach. Mieliśmy sporo zapytań także z zagranicy o różne szerokości i długości. Ostatnio wprowadziliśmy do naszego asortymentu taka możliwość aby kupić materace na zamówienie. Wówczas moglibyśmy dostosować długość, szerokość a także grubość materaca bezpośrednio do danego klienta. Oczywiście materac taki byłby droższy ale byłby idealnie dopasowany do potrzeb danego klienta. Wiele osób do tej pory skorzystało już  takiej możliwości. Nie spodziewaliśmy się aż takiego zainteresowania ze strony klientów. Postanowiliśmy wykorzystać to także za granice. Zdecydowaliśmy się na otworzenie jednego sklepu w Niemczech i drugiego w Anglii. Zatrudniliśmy i ekipę pracowników. Zrobiliśmy im szkolenie odnoście znajomości materacy a także wyposażyliśmy sklep. Było sporo zamówień z zagranicy. Cieszyłam się, że zatrudniliśmy wcześniej ludzi do pracy bo zamówień z dnia na dzień było coraz więcej. Produkcja materacy tez troszkę czasu zajmuje pomimo nowoczesnych maszyn. Starałam się doceniać moich pracowników. Wiedziałam, że zmotywowany pracownik to pracownik wydajny, który przykłada się do swoich obowiązków i chętnie je wykonuje. 

Bardzo się cieszyłam, że moja firma tak dobrze się rozwijała. Przykładałam się  do mojej pracy. Dużo czasu jej poświęcałam. Nie mam jak na razie rodziny i dzieci więc każdą wolną chwilę poświęcam firmie. Sama staram się wszystkiego pilnować żeby mieć pewność, że wszystko będzie wykonane dokładnie i na czas. Ostatnio moja firma uzyskała nawet wyróżnienie, za produkty dopasowane do każdego klienta ze względu na jakość wykorzystanych materiałów i cenę produktów.