You are currently viewing Wybieramy modną spódnicę w panterkę

Wybieramy modną spódnicę w panterkę

Wielu kobietom stylizację z wzorem w panterkę wydają się zbyt ryzykowne. Warto jednak przekonać się, że cętki lamparcie wcale nie muszą wyglądać tandetnie czy kontrowersyjnie. Istotne jest odpowiednie dobranie dodatków oraz wybranie takich elementów garderoby, które będą doskonale się komponowały. Warto więc dowiedzieć się, w jaki sposób nosić wzór w panterkę zarówno na sukienkach, na płaszczach, dodatkach czy na spódnicach.

Spódnice we wzory w panterkę

spódnica w panterkę cenaUbrania ze wzorem w panterkę są modne od lat 60 XX wieku, kiedy zaczęły je lansować gwiazdy. Od tamtego momentu lamparcie cętki pojawiają się zarówno w stylizacjach celebrytek, jak i w kolekcjach największych domów mody. Część osób kocha ten wzór, inne nienawidzą, jednakże zawsze dodaje ona niepowtarzalnego charakteru każdym stylizacjom. Jeżeli interesuje nas spódnica w panterkę cena nie musi być wygórowana. Na etapie tworzenia stylizacji ze wzorem w panterkę, powinniśmy opierać się na sprawdzonych zasadach, które sprawią, że nie będziemy prezentować się tandetnie. Cętki lamparcie najlepiej wyglądają jeśli są noszone samodzielnie, najlepiej na ubraniach o prostych kształtach, jak na przykład trapezowy płaszcz, rozszerzana sukienka, prosta spódnica czy top. Dobrze wygląda również połączenie cętek z odzieży w jednolitym kolorze, na przykład czerni, brązu czy kremowej odzieży. Idealnym uzupełnieniem do tego będzie naturalny makijaż oraz proste dodatki. Największą rolę mogą w tym momencie spełniać proporcje. Zarówno sukienka, jak i spódnica w panterkę może przydać się każdej kobiecie, która lubi ten motyw. Jest to najprostszy sposób na zrobienie wrażenia, a wbrew pozorom taka stylizacja nie jest skomplikowana. Warto wybrać prosty krój oraz długość za kolano, co będzie dodatkowo elegancko wyglądało. Łącząc taką spódnicę z czarną bluzką i taliowanym żakietem, bądź marynarką oversize, możemy uzyskać bardzo elegancki strój na wieczór. Dodatkiem mogą być szpilki i minimalistyczna kopertówka, dzięki czemu cały strój zyska klasę. Panterka może być również noszona w casualowym wydaniu, czyli w połączeniu z ramoneską i kapeluszem. Modne są również nietypowe mieszanki, jak na przykład zestawienie z ciężkimi traperkami czy trenczem oversize.

Podsumowując, wzór w panterkę jest obecnie bardzo modny, jednak ważne jest aby wykorzystywać go w taki sposób, aby nie wyglądał tandetnie. Ważne jest, aby wybierać dokładnie takie zestawienia, które są najbardziej popularne i będą prezentowały się najbardziej klasycznie. Dlatego do spódnicy w panterkę warto wybierać proste i klasyczne dodatki, co zapewnia elegancki wygląd.