You are currently viewing Wybór obuwia sportowego dla żony

Wybór obuwia sportowego dla żony

 

Kochałem swoją żonę do szaleństwa i byłem w stanie dla niej zrobić wszystko. Była to cudowna kobieta, która o mnie dbała. Małżeństwem byliśmy od pięciu lat, ale Magdalena cały czas mnie zaskakiwała. Nigdy się z nią nie nudziłem. W wakacje postanowiliśmy wybrać się na wycieczkę po lesie i zaplanowaliśmy sobie bardzo długą i przede wszystkim interesującą trasę. Czekała nas całkiem ciekawa przygoda.

Kupienie żonie damskich butów dobrej marki

damskie buty Fila DisruptorDopiero na tydzień przed zaplanowaną wyprawą moja żona uświadomiła sobie, że nie ma odpowiedniego obuwia. Głównie chodziła w sandałach czy szpilkach. Miała w szafie jedną parę tenisówek, jednak one nie nadawały się na taką wyprawę po lesie, gdzie była nierówna nawierzchnia. Musiała więc kupić jakieś porządne sportowe obuwie. Magdalena miała w pracy zamieszanie w ostatnim czasie i nawet nie miała czasu wybrać się na zakupy. Dlatego też poprosiła mnie, bym sam kupił dla niej buty. Zmierzyłem dokładnie długość jej stopy i idąc do sklepu wziąłem ze sobą miarę. Magdalena nosiła rozmiar butów trzydzieści siedem, ale wolałem się upewnić, czy kupię dobre buty. Kiedy byłem w sklepie, to w oko wpadły mi damskie buty Fila Disruptor, które wyglądały na solidne. Miały porządną podeszwę i od razu wiedziałem, że na wyprawę będą idealne. Zrobiłem zdjęcie butów i wysłałem żonie we wiadomości. Od razu oddzwoniła. Powiedziała, że buty są piękne i mam je kupić. Dodatkowo jej koleżanka z pracy miała takie same i sobie ceniła, bo były wygodne. Znałem doskonale tę markę, bo sam miałem takie buty i wiedziałem, że żona na pewno będzie zadowolona. W sklepie jeszcze zmierzyłem długość wkładki i już wiedziałem, że buty będą pasowały idealnie. Kiedy żona tego wieczora wróciła do domu, to od razu dałem jej buty do przymierzenia. Pasowały idealnie i były szalenie wygodne. Magdalena stwierdziła, że w tak wygodnym obuwiu to mogłaby chodzić kilometry. Ja z kolei cieszyłem się, że sam kupiłem żonie obuwie i na dodatek tak idealnie wybrałem. Buty tak w ogóle pochodziły z najnowszej kolekcji i cieszył mnie fakt, że pierwsze sportowe buty dla mojej żony były takie modne.

Wyprawa po lesie była niesamowita! Magdalena rzecz jasna dotrzymywała mi kroku przez cały czas. Miała w końcu wygodne buty i nie bolały ją nogi. Urlop w tym roku spędziliśmy zupełnie inaczej niż dotychczas, bo nigdzie nie wyjechaliśmy. Zwiedzaliśmy okolicę, która była piękna i skrywała wiele interesujących i godnych polecenia miejsc. Wypocząłem w tym czasie i mogłem wrócić do pracy w pełni sił.