You are currently viewing Wymiana szybki Iphone 7

Wymiana szybki Iphone 7

 

Produkty marki Apple cieszą dziś ogromną popularnością, zwłaszcza wśród młodzieży. W Polsce coraz więcej użytkowników rezygnuje także z systemu Android na rzecz systemu iOS, który jest coraz bardziej pożądany (użytkownicy najbardziej cenią sobie w nim przystępny interfejs oraz płynność działania). Niestety, wszystkie smartfony posiadające duże, dotykowe ekrany narażone są na uszkodzenia. Taki problem przytrafił się właśnie mi, pewnego feralnego dnia kiedy stłukłam szybkę w moim najnowszym iPhonie. 

Ile kosztuje nowa szybka dla iPhona?

wymiana szybki iphone 7Feralny wypadek miał miejsce na uczelni, kiedy to spieszyłam się na zajęcia i wbiegałam szybko po schodach. Niestety, w pewnym momencie zahaczyłam czubkiem buta o krawędź stopnia i nieszczęśliwie się potknęłam. Na całe szczęście mi osobiście nic się nie stało, ale szybko odkryłam, że najbardziej ucierpiał mój nowy iPhone. Upadł on na tyle parszywie, że ekran główny rozbił się w drobny mak. Powstała na szybie pajęczyna nie pozwoliła mi nawet dotknąć przedniej części sprzętu. Obawiałam się bowiem, że roztrzaskane odłamki szkła mogą uszkodzić opuszki moich palców lub ukruszyć się jeszcze bardziej. Niestety, nie mogłam nawet włączyć swojego telefonu, który w pełni odmówił mi posłuszeństwa. Kiedy byłam już w domu, w internecie zaczęłam szukać informacji na temat szacowanego kosztu naprawy. Okazało się, że wizyta w autoryzowanym salonie sklepu może wiązać się nawet z bardzo wysokimi kosztami, na które zwyczajnie nie miałam wystarczających środków. Korzystną alternatywą okazała się dla mnie wizyta w pobliskim salonie prywatnego przedsiębiorcy, który gwarantował wymianę szybki nawet w ciągu zaledwie 30 minut. Ponadto wymiana szybki iphone 7 miała być znacznie tańsza (miała kosztować około 500 zł, w autoryzowanym salonie za wymianę mogłam natomiast zapłacić nawet 1300 zł). Ponadto firma ta dawała mi również aż sześciomiesięczną gwarancję na szybkę, którą w razie jakichkolwiek problemów, zawsze mogłam reklamować. Tak zachęcona udałam się bezpośrednio do salonu, w którym miły sprzedawca wymienił uszkodzoną szybkę na moich oczach w zaledwie trzydzieści minut.

Zostałam również zapewniona o tym, że wymieniana szybka jest wykonana z najwyższej jakości szkła, które jest znacznie mocniejsze na pęknięcia od oryginału. Zapewniono mnie również o tym, że żaden z wewnętrznych parametrów telefonu nie ucierpiał zarówno podczas upadku, jak i samej naprawy. Nowe szkło działało bez zarzutu i bardzo czule reagowało na dotyk moich palców. Zadowolona byłam również przeze wszystkim z tego, że wymiana ta kosztowała mnie znacznie mniej pieniędzy niż pierwotnie zakładałam.