Wyposażenie punktów sprzedaży

Wyposażenie punktów sprzedaży

W każdym punkcie sprzedaży materiałów bardzo cennych, takich jak pierścionki oraz łańcuszki wykonane ze złota, ważne jest odpowiednie zabezpieczenie towaru, szczególnie przeznaczonego w celu ekspozycyjnym. Zabezpieczenie jest ważne, jednakże istotne także jest odpowiednie przedstawienie elementów przeznaczonych na sprzedaż. Klienci powinni uzyskać pełen dostęp do obejrzenia produktów, na co pozwalają specjalne szafy ekspozycyjne.

Funkcjonalne szafy ekspozycyjne

gabloty ekspozycyjneDla jubilerów, prowadzących działalność polegającą na sprzedaży materiałów stanowiących biżuterię, takich jak pierścionki, kolczyki, łańcuszki oraz wisiorki, bardzo ważne jest zabezpieczenie produktów przed kradzieżą oraz zniszczeniem. Wartość takich produktów może sięgać nawet do kilkunastu tysięcy złotych. Przedsiębiorcy wobec tego nie mogą pozwolić sobie na utratę bardzo cennych produktów, przeznaczonych na sprzedaż. W związku z tym, nabywają gabloty ekspozycyjne, które pozwalają na bardzo funkcjonalne zabezpieczenie cennych produktów, jak również na pełne przedstawienie w gablocie produktów klientom. Osoby, które przychodzą do sklepu jubilerskiego w celu zapoznania się z dostępnym asortymentem, jak również w celu dokonania zakupu produktów, muszą mieć umożliwione przedstawienie produktów z wystawy. Nowoczesne szafy ekspozycyjne wykonane zostały z użyciem szkła wraz z konstrukcją wykonaną z profili aluminiowych. Szkło antywłamaniowe, wykorzystane podczas procesu produkcji gablot, zostało w pełni przystosowane do wykorzystywania go w celach ekspozycyjnych, stanowiąc jednocześnie pełną ochronę przed włamaniem oraz zniszczeniem gabloty, zapobiegając kradzieży wartościowych przedmiotów. Kradzież cennych elementów wykonanych ze złota, jest to spore obciążenie dla przedsiębiorców prowadzących działalność sprzedaży artykułów biżuterii, dlatego właśnie powinni oni zabezpieczyć się w możliwie jak najlepszym stopniu przed włamaniami oraz kradzieżami materiałów bardzo cennych oraz wartościowych.

Szafy ekspozycyjne są bowiem wyposażone w odpowiednie systemy antywłamaniowe, takie jak specjalne zamki oraz szyby dodatkowo wzmacniane. Nie jest bowiem możliwe wydostanie z szaf towaru, bez posiadania odpowiedniego klucza, którym otwieramy zamek do gabloty ekspozycyjnej. Dobrej jakości gabloty nabyć można u producentów lub drogą wysyłkową na platformie sklepu internetowego, oferującego sprzedaż kompleksowego wyposażenia sklepów oraz punktów sprzedaży artykułów jubilerskich. W takich miejscach nabędziemy najlepszej jakości szafy ekspozycyjne.