You are currently viewing Zamówienie obrazu ściennego

Zamówienie obrazu ściennego

Wiele wyrzeczeń mnie kosztował dom, który w końcu udało mi się kupić. Zdecydowanie było warto oszczędzać przez te wszystkie lata po to, ażeby móc spełnić swoje największe marzenie. Nie wydawałem pieniędzy na przyjemności i dzięki temu nie tylko kupiłem ten duży dom, ale miałem też mnóstwo pieniędzy na to, aby urządzić go w takim stylu, jaki najbardziej lubiłem. 

Piękny obraz na ścianie w salonie 

obrazy ścienne na zamówienieWszystkie meble i właściwie całe wyposażenie do wnętrz miałem już dużo wcześniej upatrzone i dzięki temu umeblowanie domu zajęło mi mniej czasu. Salon, który miał sporo metrów był jednak nieco pusty. Ściany były białe i sprawiały, że pomieszczenie wyglądało bardzo surowo a takiego efektu właśnie chciałem uniknąć. Myślałem o różnych pomysłach takich jak fototapeta na ścianę, czy jakiś wysoki wazon z kwiatami. Dopiero mnie olśniło jak oglądałem jakiś program o aranżacjach wnętrz i tam na ścianie zawieszono duży obraz. To dało mi jasność, że muszę w salonie na ścianie powiesić obraz. Rzecz jasna nie było możliwości kupienia czegoś gotowego, ponieważ miałem wszystko w konkretnym stylu i kolorystyce i dlatego musiałem znaleźć kogoś, kto maluje obrazy ścienne na zamówienie i skorzystać z usług tej osoby. Postanowiłem popytać wśród znajomych, czy mają namiar na osobę, która właśnie zajmuje się malarstwem. Kuzyn, z którym miałem świetne relacje polecił mi młodego, bardzo zdolnego chłopaka, u którego mogłem zamówić obraz ścienny. Specjalizował się w nowoczesnym oraz klasycznym malarstwie i to mi zaimponowało. Zaprosiłem go do swojego domu, ażeby obejrzał salon i podpowiedział mi jaki obraz najlepiej się sprawdzi. Ja nie miałem pomysłu, dlatego liczyłem na talent tego malarza. Nie zawiodłem się, ponieważ chłopak od razu zasugerował mi pomysł, który był wręcz idealny. Zleciłem mu namalowanie tego obrazu i wybrałem taki o dużych wymiarach. Wiedziałem, że będę musiał na niego trochę poczekać, bo przecież miał być ręcznie namalowany, ale było warto. Będę miał dzięki temu idealnie urządzony salon. Cena może i nie była niska, ale byłem przygotowany na wydatek takiej wielkości.

Kiedy już zlecenie zostało wykonane i zawiesiłem obraz w salonie, to aż zaparło mi dech. Ten chłopak miał faktycznie ogromny talent i byłem pewny, że w przyszłości odniesie sukces. Zapewne będę wtedy oglądał jego prace na wystawach i na pewno pochwalę się, że w moim salonie wisi dzieło stworzone właśnie przez tego zdolnego artystę. Takiego talentu na pewno ten chłopak nie zmarnuje. Tego akurat jestem pewny.