You are currently viewing Zaproszenia na chrzciny

Zaproszenia na chrzciny

Nadszedł czas na ochrzczenia naszego malutkiego skarbu. Szczęśliwie ksiądz, który udzielał nam ślubu zgodził się również ochrzcić nasze maleństwo. Chrzestnych wybraliśmy spośród najbliższej rodziny, chrzestnym będzie mój brat, a chrzestną siostra mojego męża. Znalazłam już nawet piękny strój na chrzciny dla naszego maluszka. Zaplanowaliśmy z okazji chrzcin uroczysty obiad dla naszej licznej rodziny. Ponieważ  wciąż mamy piękną ciepłą letnią pogodę, obiad odbędzie się w plenerze. Znalazłam bardzo przyjemną restaurację, w której będzie uroczystość.

Zamówienie zaproszeń na chrzciny

zaproszenia na chrzest dzieckaPrzyjęcie odbędzie się w namiocie w bardzo rozległym ogrodzie wybranej przeze mnie restauracji nad Wisłą. Bardzo się cieszę, bo ceny w restauracji są przystępne, a nasza rodzina jest naprawdę bardzo liczna. Już nie mogę się doczekać tej imprezy. Chrzciny córeczki urządzaliśmy jeszcze większe, niż chrzciny synka, ale to dlatego, że razem z nią byli chrzczeni także jej brat cioteczny i kuzyn, którzy są niemalże  w tym samym wieku. Dzięki temu udało nam się podzielić koszty z rodziną mojego męża, ponieważ znaczną większość gości była wspólną rodziną. Urodziny córeczki odbyły się w zimie, natomiast urodziny synka będą w lecie. Nasz synek będzie się pięknie prezentował w swoim ubranku na chrzciny, jest ono naprawdę bardzo eleganckie. Co do restauracji, poprosiliśmy o ozdobienie namiotu białymi kwiatami, aby wszystko wyglądało bardzo elegancko. Zdecydowaliśmy się na dwudaniowy obiad, z czego każdy będzie miał do wyboru jedno spośród dwóch dań (jedna z opcji będzie wegetariańska, ponieważ ja sama jestem wegetarianką i jest to dla mnie istotne). Do tego cztery rodzaje zimnych przystawek, trzy rodzaje sałatek, napoje oraz wino, cztery rodzaje ciast na deser do wyboru. Jedzenie tej restauracji jest bardzo smaczne, w ramach poszukiwania odpowiedniej restauracji je przetestowaliśmy. Musimy jeszcze tylko zamówić zaproszenia na chrzest dziecka. Zdecydowaliśmy się na bardzo eleganckie i delikatne zaproszenia.

Chrzest dziecka jest dla rodziców bardzo dużym przeżyciem. Wiąże się z nim także bardzo dużo przygotowań, obecnie przygotowuje się uroczysty obiad na całkiem dużą ilość gości (przynajmniej w naszym wypadku jest ich całkiem sporo). Do tego trzeba wybrać chrzestnych, co nie jest wcale łatwą sprawą, zdecydować się na odpowiedni strój dla dziecka oraz znaleźć odpowiednie zaproszenia. Tak więc roboty jest przy tym całkiem sporo. Ale bardzo się cieszę, że wkrótce nasz maluszek będzie ochrzczony.