You are currently viewing Zdecydowałam się na zabieg endermologii

Zdecydowałam się na zabieg endermologii

Od młodości miałam problemy z odkładającą się tkanką tłuszczową na całym ciele. Mimo iż byłam stosunkowo szczupła, a moje BMI znajdowało się w dolnych okolicach normy to nie byłam zbyt zadowolona ze swojej sylwetki. Przede wszystkim nie podobały mi się wałki tłuszczu w okolicach brzucha i lędźwi. Na twarzy również byłam dosyć gruba i miałam nawet podwójny podbródek. Długo zastanawiałam się nad tym, co mogłabym zrobić, aby uzyskać wymarzoną sylwetkę. W końcu moja przyjaciółka doradziła mi zrobienie odpowiedniego zabiegu.

Na czym polegają zabiegi endermologiczne?

profesjonalna endermologia w łodziZ początku nie wiedziałam na czym polega profesjonalna endermologia. Dopiero moja przyjaciółka wyjaśniła mi, że są to zabiegi polegające na wykonywaniu masażu za pomocą specjalnego urządzenia działającego pod ciśnieniem. Zabiegi endermologii wpływają korzystnie na redukcję tkanki tłuszczowej oraz modelowania sylwetki. W przypadku takich zabiegów wykonywanych na twarzy są nawet w stanie poprawić rysy twarzy. Są bardzo popularne, ponieważ pomagają pozbyć się zbędnych złogów tłuszczowych u osób, które są na tyle szczupłe, że nie potrzebują diety ani ćwiczeń fizycznych. Poza tym pomagają one szybko i skutecznie wymodelować sylwetkę. W dodatku są bezbolesne i wystarcza tylko kilka zabiegów, aby osiągnąć pożądany efekt. Dowiedziałam się od niej także, gdzie wykonywana jest profesjonalna endermologia w łodzi. Wzięłam od niej namiary na klinikę zabiegów kosmetycznych, gdzie takie zabiegi były wykonywane w sposób profesjonalny i sprawdzony. Od razu zdecydowałam się zapisać na zabieg. Na początku trochę się obawiałam, ale szybko przekonałam się, że nie było o co się bać. Zabiegi odbywały się w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych pod czujnym okiem lekarza, który najpierw zrobił ze mną profesjonalny wywiad lekarski i dopasował ilość zabiegów oraz siłę maszyny pracującej pod ciśnieniem do tego, jaki efekt chciałam uzyskać na swoim ciele. Tak jak przekonywała mnie przyjaciółka zabieg okazał się bezbolesny, a nawet przyjemny.

Nie miałam po nich żadnych skutków ubocznych. Już po kilku zabiegach poczułam i zobaczyłam różnicę. Tłuszcz z newralgicznych punktów mojego ciała zaczął szybko znikać i to bez diety, ani żadnych wyrzeczeń. Byłam bardzo zadowolona z tych zabiegów endermologii. Najważniejsze było dla mnie to, że zabiegi są stosunkowo tanie i nie wymagają interwencji chirurgicznej, jak na przykład w przypadku odsysania tłuszczu. Nie mniej istotne było dla mnie to, że zabiegi były szybkie i efekt było widać od razu.